Privatumas

Jūsų pateikti duomenys prekių pirkimo piccoli elektroninėje parduotuvėje metu yra reikalingi užtikrinant sklandų prekės įsigijimo ir pristatymo procesą. Pirkimo metu ar užklausose nurodydami el.pašto adresą turite galimybę taip pat užsisakyti mūsų naujienlaiškį.

Kiekviename piccoli naujienlaiškyje yra nuoroda, kurią paspaudus Jūs galite atsisakyti piccoli siunčiamų naujienlaiškių. Atsisakius naujienlaiškių, kliento duomenys automatiškai įtraukiami į atsisakiusių naujienlaiškių gavimo duomenų bazę

Mes įsipareigojame neatskleisti Jūsų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su užsakymo įvykdymu susijusias paslaugas. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.

Kliento duomenų saugumą užtikrina saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Duomenys, keliaudami tarp kliento kompiuterio ir serverio nebus perskaityti arba pakeisti trečių šalių, nes yra šifruojami sudėtingiausiais algoritmais. Atsiskaitydamas elektronine bankininkyste, pirkėjas visus duomenis įveda banko sistemoje, todėl piccoli elektroninei parduotuvei ši informacija yra neprieinama.