Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!

Kokybės garantija

Piccoli nieko nėra svarbiau už aukštą Jūsų vaikams skirtų prekių kokybę, todėl siūlome Jums tik tai, ką galime pasiūlyti geriausią.

Užtikriname Jus, kad e-butike Piccoli parduodamos prekės yra originalios ir atitinka aukštus gamintojų kokybės reikalavimus. 

Jei vis dėlto produkcijoje pasitaikytų gamyklinis brokas, Jūs turite pilną teisę grąžinti arba pakeisti įsigytą prekę.  Tokiu atveju prašome per 14 dienаs nuo jos gavimo informuoti mus el.paštu: info@piccoli.lt ir mes susisiekę su Jumis aptarsime prekės grąžinimo eigą ar prekės keitimo galimybes. Gavę dėl objektyvių priežasčių grąžintą prekę, įsipareigojame Jums pervesti sumokėtus pinigus per 3 dienų laikotarpį. 

 

Sveiki atvykę!

Malonu, kad lankotės piccoli - vaikų interjero butike. Pas mus rasite tik kruopščiai atrinktus, išskirtinio dizaino ir kokybės vaiko kambario dekoro elementus. Raskite įkvėpimą žvalgydamiesi po mūsų interjerų galerijas ir sukurkite nuostabiausius kambarius savo mylimiausiems! Mes nuolat ieškome unikalių produktų, kurie džiugins Jus kasdien. Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!