Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!

Kokybės garantija

Piccoli prioritetas - aukšta gaminių kokybė ir geras dizainas. 

Pirkite drąsiai, jei netiks atspalvis, dydis ar kiti aspektai interjere - turite teisę grąžinti prekę per 14 d.

Užtikriname Jus, kad e-butike Piccoli parduodamos prekės yra originalios ir atitinka aukštus gamintojų kokybės reikalavimus. 

Jei vis dėlto produkcijoje pasitaikytų gamyklinis brokas, Jūs turite pilną teisę grąžinti arba pakeisti įsigytą prekę.  Tokiu atveju prašome per 14 dienаs nuo jos gavimo informuoti mus el.paštu: info@piccoli.lt ir mes susisiekę su Jumis aptarsime prekės grąžinimo eigą ar prekės keitimo galimybes. Gavę dėl objektyvių priežasčių grąžintą prekę, įsipareigojame Jums pervesti sumokėtus pinigus per 3 dienų laikotarpį. 

Grąžinimo išlaidos:

Kokybiškos prekės gražinamos klientui padengiant transporto kaštus (kilimai - 4,96 EUR (1 vnt.), sienų lipdukai 2,99 EUR). Baldų transportavimo suma patikslinima priklausomai nuo siuntos svorio.

Jei pasitaikytų brokas ar prekė būtų apgadinta vežant, gražinimas bus nemokamas.

 

Sveiki atvykę!

Malonu, kad lankotės piccoli - vaikų interjero butike. Pas mus rasite tik kruopščiai atrinktus, išskirtinio dizaino ir kokybės vaiko kambario dekoro elementus. Raskite įkvėpimą žvalgydamiesi po mūsų interjerų galerijas ir sukurkite nuostabiausius kambarius savo mylimiausiems! Mes nuolat ieškome unikalių produktų, kurie džiugins Jus kasdien. Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!