Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!
Staliukas Uoga ir Paukštelis (kakava)
  • Staliukas Uoga ir Paukštelis (kakava)
  • Staliukas Uoga ir Paukštelis (kakava)
  • Staliukas Uoga ir Paukštelis (kakava)
  • Staliukas Uoga ir Paukštelis (kakava)

Staliukas Uoga ir Paukštelis (kakava)

Prekės kodas: K-ST-2

Jau nuo pirmųjų metų vaikui labai svarbu atrasti, svajoti ir kurti. Pieškite pirmuosius piešinius kartu ant „Uogos ir paukštelio“ staliuko, kuris yra pakankamai kompaktiškas, tačiau kartu patogus jaukiai įsitaisyti dviems vaikams, o pieštukai visada pasiruošę darbui išradingai įkomponuotoje pieštukinėje. Latvių architektė Aija Priede-Sietina ir jos vyras dizaineris Daneks Sietins sukūrė subtilaus skandinaviško dizaino fukncionalius, saugius,ilgaamžiškus ir ekologiškus baldus, kurie dabar džiugina ne tik jų pačių bet ir daug kitų vaikų visame pasaulyje. Suteikite kambariui jaukumo ir išskirtinumo su KUKUU!

   

 
Kolekcija: Vaikiški staliukai ir kėdutės
Gamintojas: KUKUU (Latvija)
Sudėtis: Beržo fanera ir MDF plokštė
Ilgis: 80 cm
Plotis: 54 cm
Aukštis: 45 cm
Informacija: Tvirta ir stabili konstrukcija. Pagaminta ES laikantis EN saugumo standartų. Paviršius dengtas netoksiškais vandeniniais dažais.
Tema: Neutrali, Berniuko kambarys, Mergaitės kambarys, Miškas
Kaina: 245€

Daugiau šioje kolekcijoje...

Jūsųžiūrėti

produktai

Sveiki atvykę!

Malonu, kad lankotės piccoli - vaikų interjero butike. Pas mus rasite tik kruopščiai atrinktus, išskirtinio dizaino ir kokybės vaiko kambario dekoro elementus. Raskite įkvėpimą žvalgydamiesi po mūsų interjerų galerijas ir sukurkite nuostabiausius kambarius savo mylimiausiems! Mes nuolat ieškome unikalių produktų, kurie džiugins Jus kasdien. Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!