Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!

Apie mus

Piccoli – vaikų interjero butikas internete, skirtas ieškantiems aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino interjero dekoro elementų vaiko kambariui.

Piccoli yra specializuota e-parduotuvė, orientuota išimtinai į produktus vaiko kambario interjero kūrimui, todėl visi mūsų siūlomi audiniai, kilimai ir sienų lipdukai yra labai kruopščiai atrinkti. Mes siekiame padėti Jums įgyvendinti savo svajones kuriant jaukius ir stilingus kambarius savo mylimiausiems.

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti prancūzų kompanijos „Art for Kids“ subtiliai žaismingus kilimus vaiko kambariui. „Art for Kids“ įkūrėja yra mama, kuri įsiklausė į savo dviejų berniukų svajones įrenginėjant jų naująjį kambarį ir pradėjo kurti jiems. Kadangi vaikai yra kūrybingi, drąsūs, intuityvūs ir entuziastingi, „Art for Kids“ dizaineriai reguliariai pasikviečia į svečius grupelę vaikų ir atsižvelgdami į jų vaizduotę kuria piešinius jų svajonių kambariams. Interpretuojant vaikų mintis gimsta smagūs, spalvingi, mažųjų svajonių pripildyti kilimai. Subtilus „Art for Kids“ kilimų dizainas džiugina ne tik mažuosius, tačiau taip pat puikia dera bendrame namų interjere.

Tekstilės dekorui pristatome Britų gamintojo „Prestigious Textiles“ audinių kolekcijas sukurtas specialiai vaikams. Čia galėsite išsirinkti žaismingus audinius, kurie kasdien džiugins Jūsų mažuosius ir padės kurti jiems skirtą istoriją. Siūlome Jums išskirtinę paslaugą - audinių pavyzdžių užsakymą internetu į namus. Taip pat teikiame tekstilės dizaino, siuvimo, užuolaidų pakabinimo paslaugas, tad išsirinkti audinius, užsakyti užuolaidas ir jomis džiaugtis galėsite neišėję iš namų.

Švelnias, vienspalves sienas pagyvins Prancūzijoje sukurti ir pagaminti sienų lipdukai – „MIMI‘Lou“. Lipdukų dizaino autorė ir „MIMI‘Lou“ kompanijos įkūrėja Miriam Derville daug metų dirbo reklamos srityje vyriausia dailininke tokiems prabangos prekių ženklams, kaip Givenchy, Lacoste, Hugo Boss ir Guerlain. Kurti jaukius, mielus piešinius ant sienų ją įkvėpė jos vaikai. Taip gimė unikalūs  „MIMI‘Lou“ sienų lipdukai, kuriuos Piccoli pristatys tiesiai iš Prancūzijos specialiai Jums! „MIMI‘Lou“ piešiniai turi išskirtinį braižą ir neabejotinai puikiai įsilies į Jūsų interjerą. Lipdukai yra pagaminti taip, kad juos užklijavus susidaro piešinio ant sienos įspūdis.

Grožis yra "Lilipinso" (Prancūzija) dizainerių kūrybos kryptis, o kokybė – pagrindinis prioritetas. Kadangi Lilipinso kompanijai produkto estetika ir kokybė yra vienodai svarbios, dizaino išbaigimui ir gamybai skiriamas ypatingas dėmesys. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti prancūziškai subtilius ir skoningus kilimus bei sienų lipdukus vaikams.

NATTIOT yra dar vienas prekinis ženklas iš Prancūzijos, kuris specializuojasi kilimų skirtų kūdikiams ir vaikams kūrime bei gamyboje sekant naujausias dizaino tendencijas. Šie kilimai tikrai patiks, kuriantiems šiuolaikinį vaikišką interjerą ir ieškantiems subtilių, tačiau kartu ir nenuobodžių akcentų.

Ilgai ieškojome vaikiškų baldų, kuriuose derėtų unikalus dizainas bei aukšta kokybė ir atradome KUKUU. Latvių architektė  Aija Priede-Sietina ir jos vyras  dizaineris Daneks Sietins sukūrė subtilaus skandinaviško dizaino fukncionalius, saugius, ilgaamžiškus ir ekologiškus baldus, kurie dabar džiugina ne tik jų pačių bet ir daug kitų vaikų visame pasaulyje. Suteikite kambariui jaukumo ir išskirtinumo su KUKUU!

Dar viena nuostabi naujiena ne tik pas mus, bet ir Lietuvoje - unikalūs Nyderlandų dizainerių "MrMaria" šviestuvai, kurie sukrs ypatingą nuotaiką ne tik vaiko kambaryje, bet taip pat taps ir išskirtiniu modernaus interjero akcentu.

Ambicinga "Sapnų namų" (Lietuva) komanda, siekia kurti kitokią kūdikio aplinką. Svarbiausia, kadgaminiai būtų praktiški ir tuo pačiu metu džiugintų tiek mažylius, tiek jų tėvelius. Dekoruokite vaiko kambarį aksesuarais sukurtais ir pagamintais Lietuvoje, atitinkančiais aukštus kokybės standartus ir išsiskiriančiais savo unikaliu dizainu.

Piccoli tikslas – pasiūlyti Jums aukštos kokybės produktus, originalius sprendimus ir idėjas, kurios padės sukurti jaukų ir stilingą interjerą Jūsų vaikui.

Reportažas apie piccoli sukurtą mažylio kambarį TV3 laidoje "Mamyčių klubas" - žiūrėti

Apie mus rašo: www.bznstart.lt

Sveiki atvykę!

Malonu, kad lankotės piccoli - vaikų interjero butike. Pas mus rasite tik kruopščiai atrinktus, išskirtinio dizaino ir kokybės vaiko kambario dekoro elementus. Raskite įkvėpimą žvalgydamiesi po mūsų interjerų galerijas ir sukurkite nuostabiausius kambarius savo mylimiausiems! Mes nuolat ieškome unikalių produktų, kurie džiugins Jus kasdien. Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!