Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!

Apie mus

Piccoli – vaikų interjero butikas internete, skirtas ieškantiems aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino interjero dekoro elementų vaiko kambariui.

Piccoli yra specializuota e-parduotuvė, orientuota išimtinai į produktus vaiko kambario interjero kūrimui, todėl visi mūsų siūlomi kilimai ir baldai yra labai kruopščiai atrinkti. Mes siekiame padėti Jums įgyvendinti savo svajones kuriant jaukius ir stilingus kambarius savo mylimiausiems.

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti prancūzų kompanijos „Art for Kids“ subtiliai žaismingus kilimus vaiko kambariui. „Art for Kids“ įkūrėja yra mama, kuri įsiklausė į savo dviejų berniukų svajones įrenginėjant jų naująjį kambarį ir pradėjo kurti jiems. Kadangi vaikai yra kūrybingi, drąsūs, intuityvūs ir entuziastingi, „Art for Kids“ dizaineriai reguliariai pasikviečia į svečius grupelę vaikų ir atsižvelgdami į jų vaizduotę kuria piešinius jų svajonių kambariams. Interpretuojant vaikų mintis gimsta smagūs, spalvingi, mažųjų svajonių pripildyti kilimai. Subtilus „Art for Kids“ kilimų dizainas džiugina ne tik mažuosius, tačiau taip pat puikia dera bendrame namų interjere.

Grožis yra "Lilipinso" (Prancūzija) dizainerių kūrybos kryptis, o kokybė – pagrindinis prioritetas. Kadangi Lilipinso kompanijai produkto estetika ir kokybė yra vienodai svarbios, dizaino išbaigimui ir gamybai skiriamas ypatingas dėmesys. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti prancūziškai subtilius ir skoningus kilimus  vaikams.

NATTIOT yra dar vienas prekinis ženklas iš Prancūzijos, kuris specializuojasi kilimų skirtų kūdikiams ir vaikams kūrime bei gamyboje sekant naujausias dizaino tendencijas. Šie kilimai tikrai patiks, kuriantiems šiuolaikinį vaikišką interjerą ir ieškantiems subtilių, tačiau kartu ir nenuobodžių akcentų.

Ilgai ieškojome vaikiškų baldų, kuriuose derėtų unikalus dizainas bei aukšta kokybė ir atradome KUKUU. Latvių architektė  Aija Priede-Sietina ir jos vyras  dizaineris Daneks Sietins sukūrė subtilaus skandinaviško dizaino fukncionalius, saugius, ilgaamžiškus ir ekologiškus baldus, kurie dabar džiugina ne tik jų pačių bet ir daug kitų vaikų visame pasaulyje. Suteikite kambariui jaukumo ir išskirtinumo su KUKUU!

Ir tai dar ne visi mūsų pristatomi gamintojai - džiaugiamės puikiu bendradarbiavimu su "Lorena Canals" (Ispanija), "Benuta" (Vokietija).

Piccoli tikslas – pasiūlyti Jums aukštos kokybės produktus, originalius sprendimus ir idėjas, kurios padės sukurti jaukų ir stilingą interjerą Jūsų vaikui.

Reportažas apie piccoli sukurtą mažylio kambarį TV3 laidoje "Mamyčių klubas" - žiūrėti

Apie mus rašo: www.bznstart.lt

Sveiki atvykę!

Malonu, kad lankotės piccoli - vaikų interjero butike. Pas mus rasite tik kruopščiai atrinktus, išskirtinio dizaino ir kokybės vaiko kambario dekoro elementus. Raskite įkvėpimą žvalgydamiesi po mūsų interjerų galerijas ir sukurkite nuostabiausius kambarius savo mylimiausiems! Mes nuolat ieškome unikalių produktų, kurie džiugins Jus kasdien. Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!