Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!

Grąžinimas

Piccoli nieko nėra svarbiau už aukštą Jūsų vaikams skirtų prekių kokybę, todėl siūlome Jums tik tai ką galime pasiūlyti geriausią.

Jei dėl kokių nors priežasčių norite grąžinti prekę, kurią įsigijote Piccoli elektroninėje parduotuvėje,  prašome per 14 dienų nuo jos gavimo informuoti mus el.paštu: info@piccoli.lt ir mes susisiekę su Jumis aptarsime prekės grąžinimo eigą ar prekės keitimo galimybes. 

Prekės grąžinamos originalioje pakuotėje, pridedant jos įsigijimo dokumentą (sąskaitą-faktūrą). Prekės priimamos atgal ne dėl gamyklinio broko tuo atveju, jei prekė buvo nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos.

Išoriškai prekes privalote apžiūrėti dar kurjeriui esant (kad nebūtų pažeista pakuotė), jei radote defektų, apie tai padarykite įrašą pristatymo lape ir mes pasirūpinsime, kad prekė būtų pakeista nauja nemokamai. Jei  nutarsite prekę  grąžinti  dėl kitokių priežasčių,  grąžinimo išlaidas teks apmokėti patiems.

Norime pažymėti, kad vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis kokybiški audiniai yra negrąžinama prekė. Kad būtumėte visiškai tikri dėl savo pasirinkimo,  prieš perkant rekomenduojame Jums užsisakyti audinių pavyzdžius į namus. Perkant audinius pas mus, audinių pavyzdžių pristatymo į namus paslauga Jums bus nemokama.

Grąžinamas prekes siųsti adresu: Rato g. 13, 53277 Karkazai, Kauno raj., Lietuva. Jums prekės pristatomos ir grąžinamos per siuntų tarnybą "LP Express".

Sveiki atvykę!

Malonu, kad lankotės piccoli - vaikų interjero butike. Pas mus rasite tik kruopščiai atrinktus, išskirtinio dizaino ir kokybės vaiko kambario dekoro elementus. Raskite įkvėpimą žvalgydamiesi po mūsų interjerų galerijas ir sukurkite nuostabiausius kambarius savo mylimiausiems! Mes nuolat ieškome unikalių produktų, kurie džiugins Jus kasdien. Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!