Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!

Interjerai

Vaiko kambarys yra išskirtinė erdvė namuose, kur prabėga daug lauko žaidžiant, miegant, mokantis arba tiesiog svajojant. Tai tarsi namai namuose,  todėl norisi suteikti šiam kambariui ypatingo jaukumo ir žaismingumo. Kurdami vaiko kambario interjero viziją pirmiausiai išrinkite jam temą. Kurkite kambarį, apie kurį galėtumėte papaskoti savo mažyliui istoriją. Tuomet rinkitės akcentus atspindinčius pasirinktą temą – audinį užuolaidoms, kilimą, sienos lipduką ir kitas interjero detales. Įrenginėjant vaiko kambarį sprendimus dėl pasirinkimo visada lengviau priimti matant patinkantį audinį ar kitą dekoro elementą priderintą interjere. Raskite IDĖJŲ piccoli interjerų galerijose, kurias paruošėme Jūsų įkvėpimui.

Pasteliniai interjerai
Kurkime vaiko kambarį dvelkiantį ramybe ir svajonėmis...          
Plačiau
Drugelių sode
Nuotaikinga tema mergaitės kambariui - Drugelių sodas. Sukurkite pavasariškai romantišką nuotaiką mergaitės kambaryje, kur skraido žaismingi drugeliai, švelniai kvepia saulutės, o tolumoje girdėti paukštelių či
Plačiau

Sveiki atvykę!

Malonu, kad lankotės piccoli - vaikų interjero butike. Pas mus rasite tik kruopščiai atrinktus, išskirtinio dizaino ir kokybės vaiko kambario dekoro elementus. Raskite įkvėpimą žvalgydamiesi po mūsų interjerų galerijas ir sukurkite nuostabiausius kambarius savo mylimiausiems! Mes nuolat ieškome unikalių produktų, kurie džiugins Jus kasdien. Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!