Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!
Kilimas Winter Calm
  • Kilimas Winter Calm
  • Kilimas Winter Calm
  • Kilimas Winter Calm
  • Kilimas Winter Calm
  • Kilimas Winter Calm
  • Kilimas Winter Calm

Kilimas Winter Calm

Prekės kodas: WO-WINTER

Lorena Canals (Ispanija) švelnūs, minkšti, natūralūs kilimai suteiks jaukumo interjerui, taip pat kasdien džiugins savo praktiškumu. Šie rankų darbo 100% vilnos kilimai, dažyti natūraliais dažais yra idealus pasirinkimas mylintiems gamtą ir kokybę. Gamyboje naudojamos tik draugiškos aplinkai ir žmogui medžiagos, laikantis aukščiausių kokybės standartų: ISO 9001, 14001, 18001. Kilimų pristatymo VIDEO.

 

 

 
Gamintojas: Lorena Canals (Ispanija)
Sudėtis: 100% vilna (šereliai) su medvilne (pagrindas)
Ilgis: 240 cm
Plotis: 170 cm
Informacija: Siurbti lengvu rėžimu, išpurtyti. Skalbti 30º švelnia programa iki 30 min su neutraliu skalbikliu, nenaudojant minkštiklių ar baliklių. Reikalingas skalbimo mašinos dydis: 170 x 240 cm – 13 kg talpa, 200 x 300 cm – 17 kg talpa. Džiovinti žemoje temperatūroje. Nenaudoti sauso valymo.
Kaina: 495€ 347€
Jūsųžiūrėti

produktai

495€ 347€

Sveiki atvykę!

Malonu, kad lankotės piccoli - vaikų interjero butike. Pas mus rasite tik kruopščiai atrinktus, išskirtinio dizaino ir kokybės vaiko kambario dekoro elementus. Raskite įkvėpimą žvalgydamiesi po mūsų interjerų galerijas ir sukurkite nuostabiausius kambarius savo mylimiausiems! Mes nuolat ieškome unikalių produktų, kurie džiugins Jus kasdien. Kurkime Jūsų vaiko svajonių kambarį kartu!